DSC04367-Edit

 

Jak nazwa bloga wskazuje jestem kobietą i wszystko, co się z tym wiąże. Jeśli kiedyś zobaczycie kogoś w eleganckiej sukience i trampkach, to jest spore prawdopodobieństwo, że będę to ja. Jeszcze większe będzie jeśli te trampki, lub sukienka (albo obie rzeczy) będą czerwone, bo to z tym kolorem się większości osób kojarzę.

 

Jak już jesteśmy w temacie moich specjalności, to uwielbiam projekty, procesy i usprawnienia. Z tymi pierwszymi mam do czynienia już prawie 10 lat zarówno w organizacjach, jak tez zawodowo. Od dłuższego już czasu oprócz pracy jako koordynator projektów zajmuję się również budowaniem biura projektów, treningami dla przyszłych PMów oraz zarządzaniem  portfolio.

W procesach zakochałam się jeszcze jako nastolatka, zaraz po tym jak poznałam pierwszy program do budowania prawidłowego ciągu logicznego. Później zauważyłam jak takie rozrysowane czynności mogą usprawnić zarówno życie zawodowe, jak też osobiste i postanowiłam się tym z Wami podzielić, gdyż ja uwielbiam coś robić lepiej, łatwiej, efektywniej. Lubię się ciągle doskonalić, znajdywać nowe rozwiązania, szukać innych ścieżek. Wszystko na pewno można zrobić lepiej, tylko jeszcze na to nie wpadliśmy.

Jakiś czas temu zbierałam informacje w jakich tematach jestem ekspertem i oprócz tych powyżej, znalazły się wśród nich relacje międzyludzkie (podobno mam wylaną zimną wodę na głowę i potrafię trzeźwo oceniać wiele sytuacji oraz dogadać się z prawie wszystkimi), Excelu, systemach, finansach, organizacji czasu, prowadzeniu warsztatów (jak się dowiedziałam, że ktoś zapisuje się na trening dlatego, że ja go prowadzę, to aż mi się łezka w oku zakręciła), rozwoju innych i książkach.

Poza tym jestem kojarzona z żabami, które kocham całym sercem, podróżami, pomaganiem innym, no i przede wszystkim z uśmiechem, optymistycznym nastawieniem i ironicznym poczuciem humoru.

Na blogu dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami oraz przemyśleniami. Wszystko to jest z reguły obarczone moim specyficznym poczuciem humoru i uśmiechem.

Zapraszam!

 

 

 

 

  • Megapede